ריהוט למרפסת

אז התחדשתם בבית עם מרפסת רחבה ועכשיו אתם חושבים מה לעשות עם כל המרחב שיש לכם. בואו תשמעו מה שיש לנו להציע.

12webהמרפסות חוזרות לאופנה! רוב הדירות בישראל בשנים האחרונות נבנות עם מרפסות גדולות ומרווחות, המאפשרות מרחב ואוויר לנשימה. המרפסת הרחבה הופכת למעשה חדר נוסף לבית ומעניקה למשפחה מקום בו אפשר לקיים פעילויות רבות ומגוונות, בהתאם לצורך. יש המנצלים את המרפסת לפינת קפה מפנקת, אחרים רוצים שולחן אוכל גדול ויש את אלו הרוצים פינת ישיבה קטנה, בה יוכלו להרים רגליים ולהירגע לאחר יום עבודה מפרך. כך או אחרת, כולם צריכים ריהוט למרפסת.

בעוד שבעבר, ריהוט בית הוסב לא פעם לריהוט למרפסת, כיום קיימת תעשייה שלמה של רהיטים למרפסת ולגן. יתרונה של תעשייה זו הוא בהתאמתה הבלעדית למרפסת: הרהיטים קומפקטיים ומותאמים לשטח קטן יחסית, הם קלים וניתן להעבירם ממקום למקום והם עשויים מחומרים שונים כגון עץ, פלסטיק, ראטן או אלומיניום. ריהוט מרפסת מודרני כולל כיום פינות אוכל, פינות ישיבה, כיסאות, ערסלים ונדנדות, מיטות שיזוף, שמשיות, גרילים ועוד - הכל בהתאם לגודל המרפסת ולצורך של בני המשפחה.

תכנון מיקום ריהוט מרפסת

מרפסת המתוכננת היטב ואשר עושה שימוש נכון בריהוט המרפסת שלה הופכת במהרה למקום המרכזי בבית, בו מתקיימות ארוחות הצהריים והערב ואליו מתנקזים בני המשפחה כאשר הם רוצים קצת אוויר ומרגוע. ריהוט גן שהותאם לגודל המרפסת ואשר עשוי מהחומרים הנכונים יאפשר לכם למצות עד תום את הפוטנציאל הגלום במרפסת שלכם ויסייע לכם להפוך אותה לפינת חמד של ממש. ואם יש לכם ילדים קטנים אז גם הם יוכלו ליהנות מהפינה הקטנה והמפנקת שיצרו ההורים עבורם במרפסת, הכל באמצעות ריהוט מרפסת מפנק.

אתם מוזמנים להתייעץ עם המומחים לריהוט המרפסת שלנו, שיעזרו לכם לא רק לתכנן כיצד היא תראה אלא גם להתאים עבורכם את הריהוט בגודל ובחומר המתאימים, שיסייעו להפוך את המרפסת שלכם למקום הכי מפנק בבית!

Slider

Please publish modules in offcanvas position.

צור קשר
התקשרו 1-700-701-401
או שלחו את הטופס הבא
facebook_page_plugin